Laser U21 Pasaules Čempionāts

Agija PČ Gdina

Jūlija sākumā vadošā Laser Radial burātāja Latvijā – Agija Ēlerte piedalījās U21 Pasaules čempionātā Polijas pilsētā Gdiņā. No 29 valstīm bija ieradušās 74 labākās U21 Laser Radial burātājās, lai noskaidrotu labāko pasaulē. Astoņu dienu garumā tika izcīnīts pasaulec čempiones tituls, kuru šogad ieguva Dānijas jauniete Anna Munch.

Agija šo čempionātu uzsāka labi un pēc pirmās dienas bija augstajā 15. vietā. Bet pēc visām astoņām sacensību dienām kopvērtējumā izcīnīja 31. vietu. Šogad Agija bija vienīgā Laser Radial jauniete no Baltijas valstīm.

Vienlaicīgi notika arī pasaules čempionāts Laser Standard klasē jauniešiem, kurā piedalījās divi labākie Laser Standard Latvijas pārstāvji Ričards Toms Zvilna un Ēriks Kārlis Zvilna. Abi jaunieši pēc kvalifikācijas sacensībām palika sudraba flotē un kopvērtējumā 138 sportistu konkurencē pasaules čempionātā Ērikam 104. vieta un Ričardam 105. vieta. Labāko rezultātu no Baltijas valstīm sasniedza Lietuvas sportists Domantas Juskevicius, kurš ierindojās 38. vietā. Laser Standard klasē jauniešiem par Pasaules čempionu tika kronēts Vācijas sportists Philipp Loewe.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s