EurILCA Gada Sanāksme Varšavā

EurILCA SeminārsNovembra pēdējā nedēļās nogalē EurILCA aicināja visus savu reģionu pārstāvjus uz gada sanāksmi, kura notika Varšavā. Šogad sanāksmē bija pārstāvētas 24 valstis, kā arī pa pārstāvim no ILCA un Laser Performance. Latviju sanāksmē pārstāvēja asociācijas valdes priekšsēdētājs Ģirts Fišers-Blumbergs un valdes loceklis Rolands Kumpiņš. Kopumā sanāksme norisinājās patīkamā un produktīvā gaisotnē.

Sanāksmes laikā tika apstiprināta iepriekšējā gada izdevumu tāme un nākošā gada budžets. Saistībā ar budžetu tika nolemts palielināt Eiropas čempinātu dalības maksu no 210 eiro uz 250 eiro. Iepriekšējā dalības maksa bija stabila jau 11 gadus. No klāt pieliktajiem 40 eiro 25 tiks novirzīti organizātoriem un 15 eiro tiks novirzīti uz EurILCA budžetu.

Notika valdes pārvēlēšana. Trīs no valdes locekļiem palika savos amatos, bet valdes priekšsēdētāja vietnieks tagad būs Zlatko Jakelic no Horvātijas.

No Latvijas sapulcē tika izvirzīti divi jautājumi. Viens par visu valstu kopēju kalendāru. No 2019. gada EurILCA mājas lapā būs atrodams kalendārs ar katras valsts nacionālo atklāto čempionātu regatēm. Otrs jautājums tika pacelts par Eiropas čempionātu datumiem. Ierosinājums čempionātu datumus, ja sacensības notiek Vidusjūras baseinā, izvēlēties pavasarī vai rudenī. Tādā veidā ziemeļvalstīm netiktu izjauti jau tā ar regatēm noslogotie vasaras mēneši.

2018. gada sezonā EurILCA uzsāka solidaritātes kampaņu Laser 4,7 klases burātājiem. Šajā sezonā kampaņā, kura norisinājās tieši pirms Eiropas Laser 4.7 čempināta, piedalījās desmit sportisti no septiņām valstīm. Līdzīga kampaņa šai jahtu klasei notiks arī pirms 2019. gada Eiropas Laser 4.7 čempionāta. Uz šo kampaņu tiek uzaicināti jaunieši no tām valstīm, kuras nav pieteikušas savu dalību šajā Eiropas čempionātā.

Tāpat sanāksmē tika apspriesti jautājumi par iespējamo sportistu gada maksas samazināšanu ILCA, par Laser Performace nepietiekamu aktivitāti un kavēšanos rezerves daļu piegādē uz vairākām valstīm, kas var būtiski ietekmēt sportistu inventāra stāvokli. Tika apstiprināti 2021. gada Eiropas čempionātu organizātori.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s