Jaunumi

13.01.2018

Jau pavisam drīz, 1. februārī, notiks Laser asociācijas reitinga labāko sportistu apbalvošana. Pasākums notiks Bowlero centrā Lielirbes ielā 27, sākums 19:00.

 

15.06.2018

No 08. līdz 10. jūnijam Pērnavā risinājās Igaunijas čempionāta posms Laser Standard un Laser Radial klasēm. No Latvijas regatē piedalījās Laser Standard klasē Ričards Toms Zvilna un Ēriks Kārlis Zvilna, Laser Radial klasē piedalīijās Agijas Ēlerte, Estere Paula Kumpiņa, Anna Vernere un Robins Li Špats.

Laser Standard klasē 12 dalībnieku konkurencē Ričardam 6. vieta un Ērikam 8. vieta.

Laser Radial klasē 28 dalībnieku konkurencē Agijai ļoti labs sasniegums un trešā vieta, Esterei 6. vieta, Annai 10. vieta un Robinam 14. vieta. Interesants bija Laser Radial pusfināla brauciens, kad distancē sacentās 4 Igaunijas burātāji un 3 Latvijas burātājas.

 

14.06.2018

No 25. līdz 27. maijam Romasāres ostā risinājās Igaunijas čempionāta posms SMS regatta Laser 4,7 klasē. No Latvijas startēja trīs sportisit Roberts Štāls-Buls, Eduards Pļaviņš un Kālis Junkers. Kopā uz starta stājās 34 jahtas. Izcilu sniegumu demonstrēja Roberts un Eduards, kuru starpā norisinājās sīva cīņa par uzvaru. Pēc flotes braucieniem Roberts bija par diviem punktiem priekšā Eduardam un līderpozīcijas noturēja arī finālbraucienā. Robertam augstākais goda pjedestāls un Eduardam otrā vieta. Labu sniegumu parādīja arī Kārlis un izcīnīja 9. vietu.

 

04.06.2018

Noslēdzies Latvijas Laser čempionāts. Rezultāti un vairāk info atrodami mājas lapā. Laser asociācijā ir iestājušies vēl divi biedri Mārtiņš Junkers un Rihards Vaivods.

 

20.04.2018

Asociācijā ir iestājušies divi jauni biedri: Roberts Štāls-Buls un Andris Markovs.

 

19.04.2018

Lapai pievienota sadaļa “Members”, kurā tiks atjaunots saraksts ar aktīvajiem Laser asociācijas biedriem. Ja Jums kādreiz gadās situācija, kad ārvalstīt nepieciešams pierādīt savu piederību asociācijai, tad šis saraksts ir tas uz kuru nepieciešams atsaukties. Tāpat ja kādam ir šaubas vai viņš ir asociācijas biedrs, kurš nokārtojis visas saistības ar asociācoiju, tad viņa vārds šajā sarakstā norāda uz to, ka viss kārtībā. Šis saraksts neattiecas uz tiem biedriem, kuri aktīvi neburā, bet piedalās asociācijas darbībā un attīstībā. Šo sarakstu arī var izmantot visi sacensību organizātori, lai pārliecinātos kurš sportists ir asociācijas biedrs.

Latvijas čempionātā cīņā par medaļām varēs piedalīties tie sportisti, kuri būs asociācijas biedri. Ja sacensībām pieteiksies arī kāds kurš nav asociācijas biedrs, tad sacensībās piedalīties varēs un arī rezultātu tabulā parādīsies. Bet šāda sportista dalība būs ārpus konkurences. Gadījumā, ja tiks izcīnīta godalgota vieta, tad apbalvots netiks, bet balva tiks piešķirta nākošajam sportistam rezultātu tabulā, kurš būs asociācijas biedrs.

 

14.04.2018

Pēdējā sacensību dienā Radial jauniešu Eiropas čempinātā atkal bija vēja trūkums. Regates gala rezultāti ir tieši tādi paši kā pēc vakardienas. Apsveicam meitenes ar startiem un vēlam veiksmīgu mājupceļu.

 

13.04.2018

Šodien Eiropas čempionātā Balatonā vēl trīs starti pabeigti. Vējš šodien stiprāks kā iepriekš un tas pamatīgi sakratījis arī rezultātus. Anna nokritusies tabulā par trim vietām un šo dienu pabeidza 34. vietā. Esterei straujš stiprā vēja 12 vietu kāpums un rezultātu tabulā 39. vieta. Agijai divi melnie karogi un kritiens par trīs vietām uz 48. pozīciju. Rīt pēdējā sacensību diena. Prognoze sola lēnu vēju.

 

12.04.2018

Pēc divu dienu bezvēja Balatona ezerā atkal ir vējš un šodien pabeigti trīs braucieni. Kopvērtējumā pēc pieciem startiem Anna pakāpusies par vienu vietu uz 31. pozīciju, Agijai neveiksmīgāk un nokritusies par četrām vietām uz 45. pozīciju. Estere saglabājusi 51. pozīciju. Rīt sacensības turpināsies, ja būs vējš.

 

09.04.2018

Anna, Agija un Estere ir pabeigušas pirmo sacensību dienu Eiropas čempionātā. Divi starti nobraukti un 53 dalībnieku konkurencē Anna ir 32. vietā, Agija 41. vietā un Estere 51. vietā. Rīt atkal plānoti divi starti.

 

07.04.2018

Eduard Pļaviņš ir atgriezies no Fragila Vela Malcesine Laser Youth Easter meeting regates, kura noslēdzās 29. martā. Eduards Laser 4,7 klasē, 147 dalībnieku konkurencē, izcīnīja augsto 30. vietu.

 

03.04.2018

Pēdējā sacensību diena Eiropas kausa posmā. Standard klase veica divus startus, Laser 4,7 klase paspēja tikai vienu startu. Kopvērtējumā Standard klasē Ēriks 16. vietā, Ģirts 26. vietā, Toms 31. vietā. Laser 4,7 klasē Sāra 52. vietā un trešā vieta U16 jaunietēm ieskaitē (apsveicam ar pjedestālu pirmajās lielajās sacensībās). Loreta pēdējā startā finišēja 24. vietā un kopvērtējumā ierindojaš 97. vietā. Diemžēl trauma Loretai neļāva pilnvērtīgi piedalīties sacensībās.

 

02.04.2018

Trešajā dienā visām grupām tika iedoti trīs starti. Sākām desmitos no rīta un pēdējie krastā bija pēc sešiem vakarā. Bija lēns vējš, mainīgs vējš un beigās arī stiprāks vējš. Ērikam labākais rezultāts braucienā 2. vieta, Ģirtam 12. vieta, Tomam 15. vieta, Sārai labākais rezultāts 27. vieta. Loretai iepriekšējā trauma neļāva iziet distancē.

01.04.2018

Otrajā sacensību dienā bija vēja trūkums. Izejot uz ūdens vēl kaut kas, bet vēlāk nekas. Startus iedeva visām starta grupām. Laser 4,7 tā arī netika līdz finišam, jo nobrauca tikai divus distances posmus. Laser Radial un Laser Standard finišu pieņēma pie ārējās cilpas vārtiem. Ēriks 7. vietā, Toms 20. vietā un Ģirts 29. vietā.

31.03.2018

Pieci Laser klases burātāji no Latvijas – Leila Helga Sāra Tolstika, Loreta Amsila, Toms Fišers-Blumbergs, Ēriks Kārlis Zvilna, Ģirts Fišers-Blumbergs – piedalās Eiropas kausa pirmajā posmā Ankonā (Itālija). Pirmajā sacensību dienā vēja stiprums brāzmās sasniedza 20 m/s. Tiesneši, kādā klusākā brīdī, veica mēģinājumu iedot startus, bet pie nākošā mākoņa tie tika atcelti un flote atgriezās ostā.

 

Advertisements